Середа, 12 січень 2022
  1 відповіді
  6.3 тис. Відвідувань
0
Голосів
розстібати
У мене є великий файл Excel з великою кількістю даних. 

Я знаю, як видалити повторювані значення, але зберегти одне значення. 

Мені потрібно освоїти іншу техніку. 

Наприклад, певний стовпець повторює деякі дані двічі, деякі дані тричі, а деякі дані чотири або п’ять разів. 
Я хочу видалити лише перший запис. Я не хочу видаляти другий, третій чи четвертий запис. Це означає, що буде видалено лише перший запис або перші дані, але всі другий, третій, четвертий або наступний запис залишаться.

Будь ласка, хтось підкаже мені, як я можу це зробити?
2 років тому
·
# 2437
0
Голосів
розстібати
Привіт, Нушер!

Sorry there is no direct way to do so. But if you have Kutools for Excel installed, please try as follows:

1. Виберіть діапазон ваших даних;
2 Під Кутулс вкладка, клацніть Select > Виберіть Повторювані та унікальні комірки;
3. У спливаючому діалоговому вікні:

  • Ви побачите, що поле діапазону вже заповнене вибраним діапазоном;
  • Відповідно до На основі розділ, виберіть Кожен ряд or Одиночна комірка відповідно до ваших потреб;
  • Відповідно до Правило розділ, виберіть Усі дублікати;
  • під Обробка результатіввиберіть Колір шрифту заливки;
  • перевірити Чутливий до справи якщо вам потрібно.

видалити перший дублікат 1.png

Тепер знову виберіть діапазон даних і натисніть Повторно запустіть Last Utility. Цього разу у спливаючому діалоговому вікні:

  • Відповідно до Правило розділ, виберіть Дублікати;
  • під Обробка результатіввиберіть Заливка заднього кольору. 

видалити перший дублікат 2.png

Нарешті, знову виберіть діапазон даних і натисніть Select > Виберіть Клітини з форматом. У спливаючому діалоговому вікні натисніть Виберіть Формат із комірки щоб вибрати будь-яку клітинку з першим повторюваним записом, а потім клацніть Ok. Тепер ви побачите, що всі клітинки з першими повторюваними записами вибрано, а потім ви зможете їх відразу видалити.
 [attachment]deletefirstduplicate4.png[/attachment] >>> видалити перший дублікат 3.png

Якщо у вас виникнуть додаткові запитання, будь ласка, не соромтеся давати мені знати.

Аманда
  • Сторінки:
  • 1
На цю посаду ще немає відповідей.