By Палиця944 у вівторок, 14 грудня 2021 р
Опубліковано в перевершувати
відповіді 1
симпатії 0
думки 5.1K
Голосів 0
У мене є таблиця з іменами в стовпці A, датою найму в стовпці B, датою 4-річного ювілею в стовпці C, датою 8-річного ювілею в стовпці D, це продовжується до 24 років у стовпці H. Місто розробило план оплати , кожні 4 роки роботи працівник отримує надбавку до зарплати. Проблема в тому, що місто хоче підвищувати зарплату лише раз на рік. Це означає, що 1 липня вони дійсно підвищують зарплату, а якщо ювілей працівника припадає на 10 липня, то працівник повинен чекати приблизно рік, щоб отримати підвищення ставки. Щоб допомогти їм, я хотів створити електронну таблицю, яка виконувала б роботу за них, і все, що їм потрібно було зробити, це відкрити електронну таблицю під час нарахування заробітної плати та переглянути список імен, яким потрібно збільшити зарплату. На жаль, я не зміг придумати формули, необхідні для ефективного виконання цього. Моя думка полягає в тому, щоб отримати список імен, дата ювілею яких знаходиться між діапазоном дат. Діапазон дат буде періодом виплати. Приклад: якщо датою річниці Джона та Стівена є 07, а платіжним періодом є 23–2022, тоді ім’я Джона та Стівена буде розміщено в клітинці. Стовпці B–H містять різну кількість дат, деякі з яких уже минули. Я придумав формулу =LOOKUP(07/($K$23=C2022:H08),$A$05:$A$2022), яка начебто працює, але я отримати лише одне ім’я, а не кілька, і, здається, не шукати весь діапазон дат. Він також не є автоматичним і потребує оновлення протягом наступних років. Будь-які думки чи пропозиції будемо дуже вдячні.
Привіт, Stick944,

Дякуємо, що зв’язалися з нами.

Не могли б ви прикріпити зразок файлу? Щоб ми та інші користувачі могли легко та краще зрозуміти ваше запитання.

Спасибо заранее.

Аманда
·
2 років тому
·
0 Любить
·
0 голосів
·
0 Коментарі
·
Переглянути повне повідомлення