Субота, 20 листопад 2021
  1 відповіді
  5.4 тис. Відвідувань
0
Голосів
розстібати
У мене є електронна таблиця з багатьма вкладками на аркуші 3, я використовую формулу  =СУМА(N1:N7)    в №8 аркуша 3

Я хочу вставити дані з комірки I13 на аркуші 2, у лист 3, комірку N6, але клітинка I13, аркуш 2 також має формулу   =(R13-Q13)+1

Мені не потрібно постійно використовувати цей розрахунок з аркуша 2, іноді він залишається порожнім, тож як я можу перенести dta на аркуш 3, навіть якщо dtat порожній на аркуші 2?

Поки що, якщо він залишається порожнім на аркуші 2, то відображається аркуш 3   #ЗНАЧЕННЯ     на аркуші 3, N6 та сумі в аркуші 3, яка розташована в аркуші N8 аркуша 3, також показано   #ЗНАЧЕННЯ    і не обчислюватиме СУМУ від N1 до N7
2 років тому
·
# 2355
0
Голосів
розстібати
Привіт, jbschaffer!

    Ви можете додати функції IF та ISERROR до своєї фамули в N8 аркуша 3: =СУМА(ЯКЩО(ПОМИЛКА(N1:N7),"",N1:N7)). Не забудьте ввести формулу за допомогою Ctrl + Shift + Що натомість? Створіть віртуальну версію себе у оскільки це формула масиву. Щоб дізнатися більше, прочитайте статтю тут: https://www.extendoffice.com/documents/excel/1341-excel-sum-cells-with-errors.html
  • Сторінки:
  • 1
На цю посаду ще немає відповідей.