Понеділок, 17 листопада 2021
  5 відповіді
  5.4 тис. Відвідувань
0
Голосів
розстібати
Привіт,

Я створюю журнал призначень для моєї роботи, і в мене є Аркуш1, який відображає, хто має яке обладнання. Ця інформація оновлюється з інших аркушів. На цих інших аркушах у мене є розкривний список умовного форматування з 5 кольорами, по суті, білим, червоним, жовтим, зеленим і блакитним для «Не видано», «Відсутнє», «Не обслуговується», «Видано» та «Повернено» відповідно.

У мене є товар, який видається з ідентифікаційним номером, наприклад FL-01, щоб вказати, який товар він був виданий. Я хотів би зберегти цю інформацію в комірці, але оновити її відповідним кольором, коли я вибираю її зі спадного списку.

З міркувань конфіденційності я не можу завантажити файл, але можу сказати, що маю 9 стовпців від C до L і 29 рядків. Кожен стовпець від C до L має власний аркуш, який йому відповідає.

Інший приклад: я хочу, щоб у стовпці D із FL-01 у клітинці D8 відображався зелений колір зі спадної клітинки в C-8 на аркуші Sheet2 і змінювався, коли я зміню параметр спадного списку.

Спасибо заранее,

Вієпир
2 років тому
·
# 2350
0
Голосів
розстібати
Я вважаю, що те, що я хотів би зробити, неможливо в Excel або я недостатньо добре це пояснив.

Спасибі,

Вієпир
2 років тому
·
# 2351
0
Голосів
розстібати
Привіт, Viepyr!

Чи можете ви надіслати нам файл (видаліть вашу особисту інформацію та замініть її на aa, bb, ...)? Я не дуже розумію ваше запитання.

Аманда
2 років тому
·
# 2352
0
Голосів
розстібати
Дякуємо за відповідь, ось і ось.

У файлі я маю Аркуш_1, який захищений і не редагується, і Аркуш_2, який не захищений. На аркуші_2 у мене є стовпець E під назвою «Статус» зі спадним списком, що містить 5 елементів. 4 з них мають кольорове кодування.

Що я хочу зробити, так це коли я вибираю «Видано», клітинка стає зеленою. Я хотів би, щоб цей колір затінював відповідну клітинку на аркуші Sheet_1, не змінюючи вміст цієї клітинки.

Я налаштував аркуші, де я вводжу дані в C8, вони заповнюють відповідну комірку на Аркуші_1

Сподіваюся, це трохи зрозуміліше.

Вієпир

  Тестовий файл.zip
Вкладення (1)
2 років тому
·
# 2353
0
Голосів
розстібати
Привіт Viepyr,

Чи можете ви зняти захист аркуша 1? Якщо можете, зробіть наступне:

1. Клацніть на комірці H2 на аркуші 1, а потім на Головна вкладка, в стиль групу клацніть Умовне форматування > Нове правило. У спливаючому вікні натисніть останню опцію - Використовуйте формулу, щоб визначити, які комірки потрібно відформатувати.
  color fill.png

2. Потім клацніть стрілку вгору, щоб вибрати клітинку C2 на аркуші Flashlisht_Holster. Не забудьте видалити $ після того, як ви вибрали, щоб зробити посилання на клітинку динамічним. Потім додати ="Відсутній"Або ви можете просто скопіювати =Flashlight_Holster!C2="Відсутня" В коробці.
кольорова заливка 2.png

3. Тепер натисніть сформований щоб вибрати колір фону. Потім натисніть OK.

Будь ласка, повторіть наведені вище 3 кроки, щоб створити правила для інших чотирьох статусів.
=Flashlight_Holster!C2="Видано" > зелений
......


Завершивши правила, ви можете просто перетягнути маркер заповнення вниз, щоб застосувати правила до клітинок під H2.

Підкажіть, чи працює :)

Аманда
2 років тому
·
# 2354
0
Голосів
розстібати
Гарний!

Велике спасибі! Я не був на 100 відсотків впевнений, що це буде умовне форматування, чи доведеться наважитися на кодування VBA.

У мене є інша проблема, про яку я б створив публікацію, коли матиму час, але наразі це вирішує мою проблему.

Ще раз велике спасибі.

Вієпир
  • Сторінки:
  • 1
На цю посаду ще немає відповідей.